ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت
» » حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی: برندسازی، اشتغالزایی میکند

حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی: برندسازی، اشتغالزایی میکند

 

به گزارش ستاد خبری هشتمین کنفرانس بین المللی برند، حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی گفت: در کشور ما در سال های اخیر، شاهد پیشرفت چشمگیری در تولیدات صنعتی و تولیدات مورد نیاز روزمره مردم هستیم. اما برای اینکه بتوانیم در بازارهای جهانی نیز عرض اندام کنیم باید به فکر ساخت برند و نشان تجاری معتبر ایرانی باشیم.
وی افزود: با برندسازی برای محصولات داخلی می توانیم کالاهای خود را در بازارهای کشورهای همسایه به فروش برسانیم. قطعا برای کشورهای همسایه به صرفه تر است که کالاهای ضروری خود را با هزینه کمتر حمل و نقل، در اختیار داشته باشند تا از کشوهای دور با هزینه های هنگفت حمل و نقل.
عضو هیات موسس انجمن روحانیان کارآفرین کشور اظهار داشت: البته تولیدکننده برای جذب بازارهای داخلی و خارجی باید به نکاتی از جمله برندسازی، تولید کمی و کیفی و بسته بندی زیبا و شکیل، توجه لازم را داشته باشد. متاسفانه ما محصولات خوب و با کیفیت بسیاری داریم اما از آنجا که برند ندارند و بسته بندی آنها مورد پسند مشتری، قرار نمی گیرد، از پس رقابت با کالاهای وارداتی بر نمی آیند.
موسوی لارگانی تاکید کرد: در اقتصادی مقاومتی، بخشی برای حمایت از تولید داخلی، مدنظر گرفته شده است که برندسازی می توانند دراین زمینه، کمک شایانی داشته باشد. اگر بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت برندسازی، محصولات داخلی را در بازارهای داخلی به فروش برسانیم، فرصت اشتغال زایی از کشورهای خارجی گرفته شده و در عوض، این فرصت برای جوانان ایرانی فراهم می شود. حتی کمک به تولیدات داخلی بسیاری از فسادهای اجتماعی را برطرف خواهد کرد. بنابراین لازم است به برندسازی توجه بیشتری شود.

توسط : brand  در تاریخ : 1 بهمن 1392   بازدیدها : 987   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .